Darowizny prosimy kierować na poniższy numer konta: 58 1050 1025 1000 0090 3076 6654

Projekt “Leczymy z Misją”, Fundacja HARAMBEE POLSKA, ul. Sejmu Czteroletniego 2/117, 02-972 Warszawa

Darowizna

Aby za kilka miesięcy leczyć z misją pacjentów w Afryce a za kilka lat – w Polsce, potrzebujemy ogromnego wsparcia, również finansowego. To Państwa życzliwość i zaufanie umożliwi nam kształcenie się i pomaganie, które poparte ciężką pracą zaowocują tysiącem kenijskich uśmiechów. Koszt tegorocznych działań szacujemy na około 100.000 złotych. Każda ofiarowana suma przybliży nas do celu. Z góry dziękujemy za Państwa hojność!

Przekazanie sprzętu

W miejscach, gdzie w tym roku działać będzie “Leczymy z Misją”, każdy sprawny sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny jest na wagę złota. Najbardziej potrzebne są akcesoria jednorazowego użytku, sprzęty chirurgiczne, ginekologiczne oraz neonatologiczne. Wszystkie urządzenia zostaną wysłane drogą morską do portu w Mombasie, skąd trafią do odpowiednich placówek. Zeszłoroczne doświadczenie pokazało nam, iż w ekstremalnych warunkach najlepiej sprawdzi się sprzęt starszy, nieskomplikowany i jak najbardziej niezawodny, który przetrwa dłuższy czas w trudnych warunkach, bez konserwacji i części zamiennych. Jeśli są Państwo w stanie pomóc nam poprzez darowiznę sprzętu – prosimy o kontakt. Z największą radością zajmiemy się wszystkimi aspektami prawnymi i logistycznymi.

Sponsoring

Chcąc docenić w szczególny sposób firmy, które zdecydują się na długofalowe wsparcie “Leczymy z Misją”, przygotowaliśmy specjalną ofertę sponsoringu, wiążącą się z wymierną korzyścią zarówno dla Państwa firmy, jak i jej wizerunku. Wierzymy, iż Państwa hojność i zaangażowanie jesteśmy w stanie wynagrodzić tym samym.